Kierunku lotów z lotniska Modlin

Lotnisko Modlin jest ulokowane na przecięciu szlaków komunikacyjnych ze wschodu na zachód i z południa na północ Europy. Dzięki temu siatka połączeń lotniczych, jakie oferuje port lotniczy w Modlinie, jest niezwykle bogata i z każdym kolejnym rokiem się rozwija.

Kierunek: południe Europy

Dla podróżnych pragnących zwiedzić rejon Morza Śródziemnego, a których interesują tanie loty z lotniska w Modlinie przygotowało wiele ciekawych połączeń na południe Europy w atrakcyjnych cenach. Z Modlina można dotrzeć do miejsc znajdujących się pomiędzy zachodnim wybrzeżem Turcji aż po Wyspy Kanaryjskie. Przykładowo są to Teneryfa, Malaga, Alicante, Ibiza, Barcelona, Cagliari, Rzym, Neapol, Korfu, Rimini, Zakynthos, Heraklion, Antalia, Amman.

Kierunek: północ Europy

Wystarczy przedostać się przez Morze Bałtyckie, aby odkrywać interesujące krajobrazy, kuchnię i kulturę państw Skandynawii. Z lotniska w Modlinie można szybko dotrzeć do Sztokholmu, Oslo i Geteborga.

Kierunek: zachód Europy

Niemcy? Francja? Wyspy Brytyjskie? Bruksela, a może Holandia? Podróżnym, którzy chcą odkrywać zachód kontynentu europejskiego i pragną się tam dostać poprzez tanie loty lotnisko Modlin ma do zaoferowania wiele ciekawych tras. Połączenia realizowane są do takich miast, jak Eindhoven, Paryż, Kolonia, Madryt, Lizbona, Londyn, Glasgow, Liverpool, Belfast, Dublin.

Kierunek: wschód Europy

Lotnisko Modlin posiada bezpośrednie połączenia do wschodnich sąsiadów Polski. Z portu lotniczego można się dostać do stolicy Ukrainy, Kijowa, oraz do malowniczego, pełnego zabytków Lwowa.