Modlin lotnisko parking - dlaczego warto skorzystać?

Nieodłączną rzeczą przy podróżowaniu samolotem jest transport na miejsce odlotu oraz kwestia pozostawienia samochodu. Dogodną opcją jest odwiezienie przez znajomego lub członka rodziny, natomiast nie zawsze można jest to możliwe. Dlatego też na wielu lotniskach wydzielono strefy parkingów, aby można było zostawić swoje auto bez martwienia się o potencjalne uszkodzenia czy kradzież.

Planowanie podróży

Przed każdą podróżą należy sprawdzić trasę dojazdu, upewnić się, że nie mają miejsca żadne roboty drogowe na całej długości drogi oraz wyznaczyć właściwą godzinę wyjazdu aby ze spokojem znaleźć właściwy terminal, kolejkę i przejść przez obowiązkowe procedury.

Plan lotnisk

Wiadomym jest, że wszystkie lotniska różnią się od siebie i należy zapoznać się chociażby pobieżnie z planem tego, z którego planujemy wylot. Łatwiej wtedy odnaleźć takie strategiczne miejsca jak parking, terminale, zjazd z drogi szybkiego ruchu. Przykładowo, parking lotnisko Modlin podzieliło na trzy części, a łączna ilość oferowanych miejsc postojowych to 1500. Pierwsza i druga kategoria jest przeznaczona dla osób udających się na kilkudniowy wyjazd, natomiast trzeci rodzaj został zadedykowany klientom z długoterminową podróżą. Lotnisko Modlin umożliwia płatność i kartą, i gotówką. Opłata jest pobierana zaraz po wjeździe na parking. Cenniki zostały zamieszczone na stronie interetowej.

Zorganizowane podróże

W przypadku wyjazdów organizowanych przez np. biura podróży, parking jest miejscem właściwym do odbioru lub przywozu turystów. W celu uzgodnienia takiego transferu należy skontaktować się z obsługą.